Follow by Email

пятница, 23 марта 2012 г.

Проект ВВС відкриває нові можливості для юних журналістів


15 березня 2012 учні з усієї Європи приєдналися до масштабної акції - Всесвітнього дня новин, який організувала Британська Рада у співпраці із Британською Телерадіомовною Корпорацією (BBC). Учні викладали свої репортажі на сторінках школи, а репортери із ВВС підключалися до шкільних сайтів, таким чином надаючи глядацькій аудиторії прямий доступ до найвіддаленіших куточків світу.

Учні нашої школи також взяли активну участь у акції в межах проекту Бритнаської Ради "Навчаймося разом". Проте нелегка та творча праця наших журналістів розпочаласся задовго до визначного дня. Так, у лютому у школі відкрилась школа юного рерортера, на практичних заннятях якої можна було почерпнути усі необхідні знання. Школярі вчились шукати та презентувати новини, редагувати та оцінювати інфорамцію. Також журнліст обласної телерадіокомпанії Наталія Гресько провела надзвичайно цікавий майстер-клас для наших шкільних репортерів.

Отож, 15 березня, наша школа стала епіцентром журналістської активності і уже за декілька годин на шкільному веб-сайті з'явилися найцікавші репортажі, які ми запрошуємо переглядати, коментувати та оцінювати за наступним посиланням: http://club-euro.org.ua/bbc-news-school-report.html

Звісно, це була наша перша спроба участі у такій захоплюючій акції, тому сподіваємось, що школа юного журналіста і надалі навчатиме творчих репортерів, а вони в свою чергу, наполегливо готуватимуться до висвітлення новин з життя міста та школи.


Комментариев нет:

Отправить комментарий